Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetleriniz Garantili Mi?

Satın aldığınız takipçi, beğeni ve izlenmeler yüzde 80’i gerçek takipçilerimiz olduğu için düşüşler yaşayabilirsiniz. Hiçbir servisimiz garantili değildir. Lütfen bunu göz önünde bulundurarak alışveriş yapınız.

Satın Aldığım Hizmet Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için satın aldığınız hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmak için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz. Yoğunluğa göre sistemlerimizde aksaklıklar yaşabilmektedir. Hizmet teslim süresi 1 saat ile 12 saat arası değişilik göstermektedir. Lütfen destek taleplerinizi bu sürenin dışına çıkıldığı taktirde gönderiniz.

Satın Aldığım Sosyal Medya Hizmetlerinin Bize Olan Artısı Nedir?

Öncelikle bu tür hizmetlerin abartıya kaçılmadan yapılması her zaman sizler için daha sağlıklı olacağını belirtmek isteriz. Satın almış olduğunuz takipçi, izlenme ve beğeni hizmetleri sosyal mecralarda etkileşime girmenize dolayısı ile daha fazla müşteri ya da kitleye ulaşmanıza popülerliğinizi ve müşteri kitlenizi arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Sosyal Medya Paketlerini Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemizden sipariş etti’iniz izlenme, beğeni ve takipçilerimizin %80’i gerçek kullanıcılar olduğunu belirtmek isteriz. 

Takipçiler Bot Mu? Gerçek Mi?

Sitemiz üzerinden ister hesap oluşturarak isterseniz ziyaretçi olarak ürün satın alabileceğinizi belirtmek isterim. 256 bitlik yüksek koruma teknolojisi sayesinde kredi kartı ve banka havalesi ile güvenli bir şekilde ürün sipariş edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek için sosyal market bölümünden almak istediğiniz ürünü seçip ürün adetinizi belirterek sepete ekle diyerek ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştikten sonra iletişim bölümünden ödeme bildirim formuna sosyal medya yapılacak olan hesabın linkini ve sipariş numaranızı belirtmeniz yeterli olacaktır.

En Fazla Kaç Sipariş Verebilirim?

Öncelikle siparişiniz teslim edilmeden aynı katagoriden sipariş vermemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Birden fazla aynı katagoride verilen siparişler çakışacağı için ürününüz doğal olarak eksik teslim edilecektir. Bu tip durumlarda malesef yardımcı olamadığımızı belirtmek isteriz. Bu t,ip durumların yaşanmaması için lütfen siparişinizin teslim almadan aynı katagoride bir sipariş vermeyiniz.

İletişim Mesajlarına Geri Dönüş Süresi Nedir?

Öncelikle müşteri memnuniyeti açısından bu süresi en üst düzeyde tuttuğumuzu belirtmek isteriz. İletişim formu üzerinden gönderilen mesajlara en geç gün içinde dönüş yapılmaktadır.